ESP32 DevKit v1 Wi-Fi Bluetooth ESP32-WROOM-32 плата розробника

290.00грн.
В наявності
Мікроконтролер, плата розробника ESP32 DevKit v1 зібрана на чіпі ESP32 - WROOM - 32 .

ESP32 DevKit v1 WiFi Bluetooth ESP32-WROOM-32 плата розробника - це мікроконтролер Bluetooth і WiFi модуль одночасно. ESP32 DevKit v1 використовується для програмування, контролю, управління в різних проектах, в яких потрібно використання мікроконтролерів або можливе підключення до програмного забезпечення, що виконується на комп'ютері.
Плата розробника ESP32 DevKit v1 створена на базі 2-ядерного процесора Xtensa Dual-Core 32-bit LX6, який працює з тактовою частотою 80, 160 або 240 МГц. ESP32 DevKit v1 має 520 Кбайт оперативної пам'яті, 448 Кбайт флеш-пам'яті.
Плата розробника ESP32 DevKit v1 оснащена Bluetooth і WiFi модулями:

  • Bluetooth специфікації 4.2 з функціями BRE/DR і Low Energy;
  • WiFi стандарту IEEE 802.11b/g/n/e/i, вбудований стек TCP/IP, безпеку WFA, WPA/WPA2 і WAPI на частоті 2,4 ГГц зі швидкістю до 150 Мбіт/с.

Плата розробника ESP32 DevKit v1 також оснащена безліччю периферійних інтерфейсів і пристроїв: АЦП 12 біт до 18 каналів, ЦАП 8 біт 2 канали, датчик температури, 4x SPI, 2x I2S, 2x I2C, 3x UART, Ethernet контролер, CAN 2.0, провідний SD/eMMC/SDIO, ведений SDIO/SPI, інфрачервоний приймач, ШІМ до 16 каналів, датчик Холла, аналоговий передпідсилювач, шифрувальники, хешери, генератор випадкових чисел.
Плата розробника ESP32 DevKit v1 має 30 висновків.
Розпіновка плати розробника ESP32 DevKit v1:

Распиновка платы разработчика ESP32 DevKit v1

ESP32 DevKit v1 поставляється на платі з гніздом microUSB і перетворювачем USB - UART CP2102, тому можна не використовувати зовнішні перетворювачі USB - UART.
Для використання ESP32 DevKit v1 потрібно підключити його до USB порту комп'ютера за допомогою кабелю USB тип A - microUSB тип B (в комплект поставки не входить). Операційна система комп'ютера визначить пристрій як віртуальний COM порт. Після подачі живлення на платі контролера буде горіти червоний світлодіод (індикація живлення).
ESP32-WROOM-32 можна програмувати на різних середовищах розробки: Arduino IDE, PlatformIO, Espressif IDF (IoT Development Framework), Micropython, JavaScript, LUA.
Щоб працювати з найбільш звичним Arduino IDE потрібно:

  •     Завантажити та встановити останню версію Arduino IDE, запустити її.

Для оновлення прошивки в програмі Arduino IDE за адресою: пелюстка «Файл», пункт «Налаштування», в поле «Additional Boards Manager URLs:" вводите рядок https://dl.espressif.com/dl/package_esp32_index.json і натискаєте «OK ». Якщо у Вас вже є адреси в поле «Additional Boards Manager URLs:», можна просто дописати нову адресу через кому. Далі пелюстка «Інструменти», пункт «Плата:», у спливаючому списку вибираємо «Boards Manager ...», в рядку пошуку набираєте ESP, під рядком пошуку з'явиться назва модуля, далі тиснемо кнопку «INSTALLED». Після того, як інформація завантажиться і пройде установка, у Вас з'явиться можливість вибрати в програмному забезпеченні Arduino IDE модуль DOIT ESP32 DEVKIT V1 як контролер і безпосередньо писати під нього програми. Після цього повертаємося в пелюстку «Інструменти», пункт «Плата:» шукаємо і вибираємо DOIT ESP32 DEVKIT V1.
Якщо при завантаженні скетчу у Вас виникла помилка - це означає, що плата не перебуває в режимі прошивки. Для усунення помилки спочатку потрібно вибрати правильну назву плати та номер COM порту. Потім утримуючи на платі кнопку BOOT, в Arduino IDE потрібно натиснути на кнопку завантаження скетчу. Коли в терміналі Arduino IDE з'явиться напис «Connecting ....» - потрібно відпустити кнопку BOOT, після чого в терміналі має з'явитися повідомлення «Done uploading». Після цього на платі потрібно натиснути на кнопку EN, щоб перезапустити мікроконтролер і запустити новий завантажений скетч.
Передбачено три варіанти використання в бездротовому режимі: Клієнт (STA), Точка доступу (AP), Клієнт + Точка доступу (STA + AP). Контролер ESP32 DevKit v1 оснащений PCB антеною, при цьому відстань прийому/передачі в ідеальних умовах 400 м.
Контролер ESP32 DevKit v1 підтримує функцію OTA оновлення прошивки «по повітрю».
Увага: ESP32 DevKit v1 хоч і Arduino сумісна плата, але очікувати, що на ній будуть нормально працювати будь-які скетчі від Arduino не варто.
Живлення контролера ESP32 DevKit v1 здійснюється безпосередньо від USB порту комп'ютера. Також можна здійснювати живлення від зовнішнього джерела з напругою до 12 В через контакт VIN.

Характеристики:

модель: ESP32 DevKit v1;
мікроконтролер: ESP32-WROOM-32;
процесор: 2-ядерний Xtensa Dual-Core 32-bit LX6;
тактова частота процесора: 80, 160 або 240 МГц;
оперативна пам'ять: 520 Кбайт;
флеш-пам'ять: 448 Кбайт;
перетворювач USB - UART: CP2102;
кількість виводів плати: 30;
Bluetooth: специфікації 4.2 з функціями BR/EDR і Low Energy;
WiFi: стандарту IEEE 802.11b/g/n/e/i безпеку WFA, WPA/WPA2 і WAPI на частоті 2,4 ГГц зі швидкістю до 150 Мбіт/с, вбудований стек TCP/IP;
антена: PCB;
режими бездротового зв'язку: STA/AP/STA + AP;
відстань прийому/передачі в ідеальних умовах: 400 м;
периферія: АЦП 12 біт до 18 каналів, ЦАП 8 біт 2 канали, датчик температури, 4x SPI, 2x I2S, 2x I2C, 3x UART, Ethernet контролер, CAN 2.0, провідний SD / eMMC / SDIO, ведений SDIO / SPI, інфрачервоний приймач , ШІМ до 16 каналів, датчик Холла, аналоговий передпідсилювач, шифрувальники, хешери, генератор випадкових чисел;
підтримувані середовища розробки: Arduino IDE, PlatformIO, Espressif IDF (IoT Development Framework), Micropython, JavaScript, LUA;
габарити: 51 x 28 x 13 мм;
вага: 9 г

Стаття 1.
Стаття 2.

Вид Контролери
Країна-виробник товару Китай
Додаткові характеристики тактова частота процесора : 80 , 160 або 240 МГц ;
оперативна пам'ять : 520 Кбайт ;
флеш - пам'ять : 448 Кбайт ;
перетворювач USB - UART : CP2102 ;
кількість виводів плати : 30
Розміри 51 x 28 x 13 мм
Колір Чорний
Гарантія 1 місяць
Задайте питання про даному товарі
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.


!!! Можливі незначні відмінності товару від представленого на сайті, але це не впливає на його експлуатаційні показники та функціональність.