Доставка замовлень

Ми пропонуємо кілька способів доставки на Ваш вибір:

Укрпошта - доставка здійснюється рекомендованою бандероллю або рекомендованим листом безкоштовно для покупця, коштами магазину. Орієнтовні терміни доставки по Україні 5 - 10 робочих днів. Відвантаження зі складу відбувається кожен день, крім суботи та неділі. Дізнатися стан і місце розташування вашої посилки по трек номеру можна тут.

Нова Пошта - доставка в ті населені пункти, де є відділення Нової Пошти. Доставка платна. Ви оплачуєте вартість пересилки по тарифах Нової Пошти при отриманні товару. Термін доставки 1 - 3 робочих дні. Відвантаження зі складу відбувається кожен день, крім суботи та неділі.
При виборі цього способу доставки Ви можете вказати зручніший для отримання № складу. Обрати найближчий склад можна на сайті Нової Пошти. За замовчуванням товар буде відправлений на склад №1. Дізнатися стан і місце розташування вашої посилки по номеру декларації (ТТН) можна тут.

Примітка: Ми не беремо на себе відповідальність за дотримання термінів доставки вантажоперевізниками. Ми беремо на себе зобов'язання відвантажити товар на протязі доби після отримання оплати.

Терміни відвантаження Новою Поштою і Укрпоштою стосуються робочих днів: понеділок - п'ятниця. Товари, оплата яких підтверджена в п'ятницю до 14-00, відвантажуються в п'ятницю. Для підтверджених в п'ятницю (після 14-00), суботу та неділю оплат замовлень, відвантаження відбувається в понеділок.