Угода користувача

1. Умови використання сайту
1.1. Дану угоду користувача (далі - Угода) визначає умови використання сайту, а також права та обов'язки його Користувачів, Адміністрації та третіх осіб, які не є користувачами сайту, але чиї права та інтереси можуть бути порушені в результаті дій Користувачів Сайту.

Угода є юридично обов'язковою угодою (публічною офертою) між Користувачем і Адміністрацією Сайту, предметом якого є надання Адміністрацією Сайту Користувачеві доступу до використання Сайту і його функціоналу.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.3. Користувач зобов'язаний ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.

1.4. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку. Такі зміни набирають чинності після закінчення 3 днів з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

2. Порядок використання Сайту. зобов'язання Користувача

2.1. Використання матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України. Користувачам дозволено переглядати і завантажувати інформацію з сайту виключно для особистого некомерційного використання. Використання матеріалів сайту, в тому числі для цитування, без згоди Адміністрації не допускається. Користувач зобов'язується не вживати дій, які можуть розглядатися як порушують українське законодавство і/або норми міжнародного права, в тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських чи суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів сайту.

2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, Користувач погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.
2.3. Користувач має право звертатися до Адміністрації з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи чи іншою інформацією. При цьому звернення не може бути загрозливим, дискримінувати людей за будь-якою ознакою, а також містити образи чи іншим чином порушувати чинне законодавство України.

2.4. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності та не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або виникли втратами, або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними  або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

2.5. Користувач згоден з тим, що вибираючи способом оплати товару передоплату, він за замовчуванням погоджується отримати фіскальний чек в електронній формі.

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Беручи цю угоду, Користувач дає згоду на обробку та захист персональних даних відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов'язану з членством Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки необхідної для надання (поліпшення) послуг Споживачеві персональної інформації.

3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адреса, електронна адреса, телефон, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечить положенням чинного законодавства України.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали та сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності та не має будь-яких зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

4.2. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації.

4.3. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення зберігається на Сайті інформації.

4.4. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені як коментарі або оглядів. Думка Адміністрації сайту може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. Водночас Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство і/або норми моралі. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.

4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

4.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису - облікового запису на Сайті.

4.8. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.