Відеокамери

Аналогові, AHD (Analog High Definition) і IP відеокамери для створення систем відеоспостереження з різними технічними можливостями і різних цінових рівнів.
Відеокамери для вирішення різних завдань дозволяють встановлення в приміщеннях і на вулиці, мають купольний або циліндричний корпус, мають різні значення дозволу картинки, з можливістю віддаленого управління фокусом і напрямком огляду, з передачею сигналу по кабелю і бездротовим способом по Wi-Fi, з живленням по кручений парі в мережі Ethernet (РОЕ). Можливість віддаленого доступу до перегляду картинки з камер на мобільному пристрої або ПК робить систему відеоспостереження ще більш зручною для оперативного контролю за об'єктом або територією.
Також не забуваємо, що цей текст і перелік згаданих в ньому можливостей актуальний тільки на момент створення категорії і через дуже невеликий проміжок часу вже буде читатися як історичний роман, прогрес і технології біжать вперед.


AHD купольна камера TVPSii TP-VC-DW01 з роздільною здатністю Full HD і варіофокальним об'єктивом виконана в металевому корпусі.

Артикул: 115405

555.00грн.
Немае відгуків
 ⬤  В наявності
Гібридна AHD / CVI / TVI / analog купольна камера COLARIX CAM-DIV-002 з роздільною здатністю Full HD і варіофокальним об'єктивом для приміщень.

Артикул: 114666

1085.00грн.
Немае відгуків

СНЯТО С ПРОДАЖИ
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)