Оплата замовлення

У нашому магазині існує п'ять способів оплати замовленого товару:


1. На картку ПриватБанку через систему Приват24.

Для цього способу оплати Ви повинні бути клієнтом ПриватБанку (мати картку або рахунок) і Ви повинні бути підключені до системи Приват24.
Вам на поштову скриньку, вказану при реєстрації, буде повідомлено номер картки ПриватБанку куди Ви зможете зробити переклад.
Вам необхідно в системі Приват24 вибрати меню "Всі послуги - Переклад на картку ПриватБанку", далі вказати отриманий від нас номер картки ПриватБанку та суму оплати. Переконайтеся, що одержувач визначився правильно і проведіть платіж. Вартість комісії 50 копійок.
Після проведення оплати необхідно на нашу поштову скриньку shop@freedelivery.com.ua написати лист, в якому повідомити номер замовлення і час проведення операції (можна подивитися в архіві платежів Вашого облікового запису "послуги - архів"). Також зверніть увагу на статус платежу - він повинен бути "Проведено".

Примітка: система Приват24 дозволяє управляти своїми рахунками через інтернет. Підключитися до системи Приват24 можна на сторінці ПриватБанку.

2. На картку ПриватБанку через відділення або через платіжний термінал ПриватБанку.

Це кращий спосіб оплати, коли Ви плануєте розрахуватися готівкою. Відділень ПриватБанку багато і платіж відбувається швидко (як правило, пару хвилин).
Увага! З 16-го січня 2015 року за оплату через платіжний термінал береться комісія 2 грн, А через касу відділення береться та ж комісія 2 грн плюс оплата послуг каси. Якщо в терміналі при проведенні операції буде присутній Ваша картка ПриватБанку, то ніякої комісії не буде.
Настійно рекомендуємо платіж виробляти саме у відділенні ПриватБанку, тому що численні термінали поповнення в супермаркетах і торгових центрах не завжди є терміналами ПриватБанку (навіть ті, на яких є логотип Приватбанку). Такі термінали будуть брати додаткову комісію, і платіж може відбуватися до 3-х днів.
При виборі цього способу оплати Вам на поштову скриньку, вказану при реєстрації, буде повідомлено номер картки ПриватБанку, яку Ви зможете поповнити на суму Вашого замовлення.
Також, в повідомленні буде написано, що Вам необхідно зробити сканування квитанції можливим способом (сканер, камера мобільного телефону і т.д.) і вислати на нашу поштову скриньку shop@freedelivery.com.ua із зазначенням в листі номера замовлення.
При оплаті в відділенні ПриватБанку сканування квитанції робити не потрібно. Достатньо написати нам повідомлення, в якому вказати суму платежу, час платежу з чека і номер оплаченого замовлення.
Квитанцію терміналу необхідно зберегти до моменту отримання нашого листа з підтвердженням отримання оплати.

3. На поточний рахунок приватного підприємця в ПриватБанку.

Цей спосіб використовується, коли Вам потрібна покупка для особистого споживання, без подальшого перепродажу, використання в комерційній діяльності і оплата буде проводитися на рахунок приватного підприємця.
При виборі цього способу оплати Вам на поштову скриньку, вказану при реєстрації замовлення, будуть вислані реквізити для оплати.
Поповнення поточного рахунку підприємця готівкою несе певні витрати і не завжди вигідно, особливо при оплаті недорогих товарів. Так, при поповненні рахунку через касу ПриватБанку, береться комісія 1% від суми, але не менше 10 грн.
Переклад з поточного рахунку в ПриватБанку здійснюється без комісії. Розмір комісії при перекладі з рахунку в іншому банку залежить від умов обслуговування в цьому банку.
Продавцем (одержувачем оплати) виступає приватний підприємець, який працює за спрощеною системою оподаткування і який не є платником ПДВ.

4. Онлайн оплата банківською картою Visa, MasterCard, Maestro.

Ви можете оплатити замовлення відразу при його оформленні. Вам потрібно буде заповнити в формі номер карти, термін дії, CVV2 код та суму платежу.
Платіж здійснюється через систему електронних платежів WAYFORPAY.
Комісія сервісу становить 2,5% від суми. Слід враховувати розмір комісії при плануванні цього способу оплати.
Також звертаємо Вашу увагу на те, що якщо замовлення буде оформлятися зі створенням облікового запису, то оплатити його можна і пізніше, увійшовши до свого облікового запису на сайті по шляху Керування обліковим записом -> Інформація про замовлення -> Вид. Якщо кнопки "Оплатити зараз" немає - значить, час для здійснення платежу минув і для оплати замовлення Вам треба зв'язатися з нами. А якщо замовлення буде оформлятися без створення облікового запису, оплачувати його потрібно відразу в процесі оформлення замовлення.