Акумулятор AA 1.2В 1200мАг, Ni-MH, FlyCat
Акумуляторна батарея формату AA від бренду FlyCat призначена для живлення різних електронних пристроїв. Завдяки технології Ni-MH (нікель-металгідрид) акумулятор забезпечує стабільну напругу та тривалий термін служби, що робить його чудовою альтернативою одноразовим батарейкам.
Підходить для: пультів ДУ, ліхтариків, іграшок, бездротових пристроїв, фотоапаратів, комп'ютерних аксесуарів та іншої побутової електроніки.
Слід взяти до уваги, що деякі пристрої, які працюють від неперезарядних батарейок AA 1,5 В, можуть не коректно працювати або навіть зовсім не працювати від акумуляторів AA з напругою 1,2 В. Рекомендується ознайомитися з інструкцією до пристрою — там часто вказуються вимоги до елементів живлення.
Характеристики:
типорозмір: AA;
форма: пальчикові;
хімія: нікель-металгідридний (Ni-MH);
номінальна ємність: 1200 мА·год (реальна близько 1000 мА·год);
напруга: 1,2 В;
цикл перезарядки: до 1000 разів;
вага: 22 г.
| Типорозмір | AA |
| Номінальна напруга, В | 1.2 |
| Вид | Нікель-металогідридні (Ni-MH) |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
| Ємність | 1200 мАч |
| Тип | Акумулятори |
| Форма | Пальчикові |
| Призначення | Для пультів, Для годинника, Для вагів |
| Додаткові характеристики | номінальна ємність: 1200 мА·год (фактична — близько 1000 мА·год); кількість циклів заряджання: до 1000 разів; вага: 22 г |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 1 місяць |
Відгуків про цей товар ще не було.
!!! Можливі незначні відмінності товару від представленого на сайті, але це не впливає на його експлуатаційні показники та функціональність.