Інтерфейсна плата з опторазвязкой на 5 осей ЧПУ

260.00грн.
Немає в наявності
5-осьова інтерфейсна плата з опторозв'язкою модель BL - MACH - V1.1 D305, зібрана на двох мікросхемах 74HC245D.

Інтерфейсна плата з опторозв'язкою на 5 осей ЧПУ використовується як сполучна ланка між комп'ютером і п'ятьма драйверами крокових або серво двигунів в системах верстатів з числовим програмним управлінням. Інтерфейсна плата оснащена опторозв'язкою силовий і логічної частин плати. Опторозв'язка - це один з видів гальванічної розв'язки. Сенс в тому, щоб між двома схемами не було електричного зв'язку, коли струм з однієї частини схеми не йде в іншу частину.
Розташування на платі компонентів і складових частин:

Расположение на плате компонентов и составных частей

Для використання інтерфейсної плати потрібно завантажити і встановити на комп'ютер програму для його управління і настройки, наприклад MACH3, KCAM4, EMC2 Mach2, Master5, TurboCNC, Step2CNC і інші. Тепер потрібно визначитися з місцем монтажу BL - MACH - V1.1 D305. Місце має бути захищене від агресивних чинників навколишнього середовища тому BL - MACH - V1.1 D305 не встановлено в корпус. BL - MACH - V1.1 D305 може бути змонтований на будь-якій плоскій поверхні, для цього на платі передбачено чотири отвори. Потім за допомогою кабелю LPT (в комплект поставки не входить) з'єднати інтерфейсну плату з комп'ютером. Роз'єм LPT інтерфейсної плати виконаний в корпусі DB25 типу «тато».
Коли фізичний зв'язок з комп'ютером встановлений, можна підключати живлення. BL - MACH - V1.1 D305 потребує окремого живлення логічної і силової частини. Живлення логічної частини може здійснюватися двома способами.
Перший - від USB порту комп'ютера. Для цього в комплекті з BL - MACH - V1.1 D305 йде кабель USB тип A - USB тип A (довжина кабелю 1 м), на самій платі є роз'єм USB типу «мама».
Другий - від зовнішнього джерела живлення. Зовнішнє джерело живлення підключається до клем-затискачів PCGND (загальний контакт), PC5V (напруга живлення). Клем PC5V дві, немає різниці, до якої підключати живлення. Зовнішнє джерело живлення повинен підтримувати струм не менше 500 мА.
BL - MACH - V1.1 D305 має світлодіодну індикацію. Світлодіод, позначений на платі PW (5V), горить, коли на логічну частину плати подається напруга живлення 5 В.
Після цього можна підключати живлення до силової частини BL - MACH - V1.1 D305. Живлення має здійснюватися від зовнішнього джерела живлення з напругою 12 - 24 В постійного струму. Підключати джерело живлення потрібно до клем-затискачів, позначених на нижньому боці плати + 12-24V (IN) і GND. Світлодіод, позначений на платі 12-24V, горить, коли на силову частину плати подається напруга живлення 12 - 24 В.
Щоб правильно підібрати джерело живлення для всієї системи потрібно зробити невеликий розрахунок. Джерело живлення в комплекті з BL - MACH - V1.1 D305 не йде. Для розрахунку необхідних показників джерела живлення можна використовувати формулу: Вихідний струм = Сума струмів всіх споживачів системи + 2A.
Тепер потрібно зайнятися захистом самої плати, комп'ютера і пристроїв, що підключаються. BL - MACH - V1.1 D305 спочатку має оптоізоляцію всіх вхідних сигналів. Блок для підключення кнопок аварійної зупинки зображений на малюнку зліва. Позначення контактів P10 - P13, P15, GND. P10 - аварійна зупинка всієї системи. P11 - попередня настройка різака (можна не підключати). P12 - кінцевий вимикати осі X. P13 - кінцевий вимикати осі Y. P15 - кінцевий вимикати осі Z. GND - загальний контакт.
Після цього можна підключати до BL - MACH - V1.1 D305 драйвери двигунів. Драйвери двигунів до інтерфейсної плати можна підключити двома способами.
Перший - більш цивілізований спосіб. На корпусі плати BL - MACH - V1.1 D305 є п'ять гнізд - по одному гнізду на кожну вісь. Кожне гніздо має чотири контакти + 5V (живлення логіки), CLK (Pulse), CW (Direction), EN (Enable). Якщо виявилося, що гнізда Ваших драйверів двигунів такі ж, як у інтерфейсної плати, і у Вас є правильні кабелі з конекторами під ці гнізда - можете з'єднувати пристрої цим способом.
Другий - підключення драйверів двигунів до клем-затискачів. На текстоліті інтерфейсної плати є таблиця відповідності клеми-сигнали для кожної осі.
Сигнали від інтерфейсної плати потрібно підключати до відповідних входів драйверів двигунів:

  • Ось X: P2 - CLK, P3 - CW;
  • Ось Y: P4 - CLK, P5 - CW;
  • Вісь Z: P6 - CLK, P7 - CW;
  • Ось A: P8 - CLK, P9 - CW;
  • Ось B: P16 - CLK, P17 - CW.

Сигнал Enable буде загальним для всіх драйверів двигунів - цей сигнал потрібно розводити на кожен драйвер окремо. Він виводиться з клеми P14.
Клема P17 може виконувати дві функції: сигнал CW (Direction) для осі B і вихідний сигнал реле управління шпинделем. Функція клеми P17 встановлюється за допомогою джемпера, який знаходиться на інтерфейсній платі. Якщо джемпер встановлений - клема P17 виконує функцію виходу реле, якщо немає - функцію сигналу CW (Direction) для осі B. Використовувана реле SRD-05VDC-SL-C, комутаційна здатність реле 8 А при живленні 24 В. До цього інтерфейсу може бути підключено тільки один пристрій. Світлодіод, позначений на платі Relay, горить, коли релейний інтерфейс замкнутий.
Клема P1 вихід широтно-імпульсної модуляції (PWM).
Клеми PCGND, PC5V крім функції зовнішнього живлення логіки можуть використовуватися в схемах з використанням загального анода (PCGND) або загального катода (PC5V) з напругою сигналу до +5 В.
Клеми, позначені на малюнку «Spindle ON / OFF Control interface», виконують функцію перемикача шпинделя.
Клеми, позначені на нижній частині інтерфейсної плати PWM 0-10V (OUT) і GND - виконують функцію регулювання швидкості обертання шпинделя. Це фактично аналоговий ШІМ частотний перетворювач.
Приблизну схему підключення BL - MACH - V1.1 D305 можна подивитися тут.
Тепер потрібно зробити налаштування всієї системи і записати в програму управління виконуваний код. Приклад програмної настройки в програмі MACH3 і керівництво користувача англійською мовою можна скачати тут.

Характеристики:

модель: BL - MACH - V1.1 D305;
плата зібрана на двох мікросхемах: 74HC245D;
кількість осей: 5;
сумісні програми: MACH3, KCAM4, EMC2 Mach2, Master5, TurboCNC, Step2CNC;
з'єднання з комп'ютером: LPT DB25;
напруга живлення цифрової частини: 5 В;
максимально споживаний струм цифрової частини: 500 мА;
напруга живлення силової частини: 12 - 24 В;
що використовується реле: SRD-05VDC-SL-C;
комутаційна здатність реле: 8 А при живленні 24 В;
число спрацьовувань реле при навантаженні 5 В 10 мА: 500 000 000 циклів;
клас захисту: IP20;
вага комплекту: 130 г;
розміри: 70 х 90 х 20 мм.

Комплект поставки:

  • інтерфейсна плата з опторозв’язкою на 5 осей ЧПУ;
  • кабель USB тип A - USB тип A (довжина кабелю 1 м).

 

 

Вид Плати розширення
Інтерфейси LPT в корпусі DB25;
USB;
релейний вихід;
клемні затискачі
Додаткові характеристики кількість осей: 5;
напруга живлення цифрової частини: 5 В;
максимально споживаний струм цифрової частини: 500 мА;
напруга живлення силової частини: 12 - 24 В;
комутаційна здатність реле: 8 А при харчуванні 24 В;
клас захисту: IP20
Комплектація Інтерфейсна плата з опторозв'язкою на 5 осей ЧПУ;
Кабель USB тип A - USB тип A (довжина кабелю 1 м)
Розміри 70 х 90 х 20 мм
Вага 130 г
Країна-виробник товару Китай
Гарантія 1 місяць
Задайте питання про даному товарі
Написати відгук
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

!!! Можливі незначні відмінності товару від представленого на сайті, але це не впливає на його експлуатаційні показники та функціональність.