Перемикач, тумблер, вимикач живлення E-TEN 1021 250В 15А ON-OFF
Тумблери серії E-TEN – це надійні механічні перемикачі, призначені для комутації ланцюгів сигналізації, живлення та управління змінним струмом з напругою до 250 В і силою струму до 15 А. Даний однополюсний тумблерний SPST перемикач призначений для управління одним електричним ланцюгом. Відрізняються міцною конструкцією, стабільною роботою і тривалим терміном служби, що робить їх популярними в радіоелектроніці, промисловій автоматиці, автомобільних і DIY-проектах. Підключення провідників до контактів гвинтове.
Найкраще підходить для установки в приладову панель, фіксується в отворі гайкою з різьбою 12 мм.
Характеристики:
алгоритм роботи: ON-OFF з фіксацією;
кількість контактів: 2;
кількість полюсів: 1;
кількість положень важеля: 2;
тип вимикача: SPST;
номінальна напруга: 250 В;
номінальний струм: 15 А;
монтаж під гайку: 12 мм;
габарити корпусу (l x b x h): 29 x 16 x 55 мм;
висота важеля: ~ 18 мм;
матеріал: метал.
| Тип | Перемикач |
| Додаткові характеристики | алгоритм роботи: ON-OFF з фіксацією; кількість контактів: 2; кількість полюсів: 1; номінальна напруга: 250 В; номінальний струм: 15 А |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гарантія | 1 місяць |
Відгуків про цей товар ще не було.
!!! Можливі незначні відмінності товару від представленого на сайті, але це не впливає на його експлуатаційні показники та функціональність.