Сопло E3D 1.0мм під 1.75мм нитку для 3D-принтера
Сопло виконане з мідного сплаву та складається з різьбової частини та головки. У центрі сопло має наскрізний отвір діаметром 2 мм, що звужується до вершини головки до 1.0 мм. Основа конуса має форму гайки під ключ номер 7 для зручності вкручування її в нагрівальний блок. Різьбова частина має різьблення М6. Сопло підходить практично всім класичним екструдерам, що працюють з філаментом діаметром 1.75 мм, але рекомендується використовувати з екструдером E3D.
Слід знати, що встановлення сопла з отвором 1.0 мм значно зменшить час, витрачений на друк, але при цьому знизиться якість та точність друку.
Чим менший вихідний діаметр сопла, тим вища точність роботи, але повільніше сам процес друку.
Характеристики:
країна виробник: Китай;
вид сопла: E3D;
габарити сопла (діаметр х висота): 7 х 12.5 мм;
діаметр вхідного отвору: 2.0 мм;
діаметр вихідного отвору: 1.0 мм;
діаметр різьблення для встановлення в нагрівальний блок: М6;
вага сопла: 2 г;
матеріал: мідний метал.
| Вид | Запчастини для екструдера |
| Додаткові характеристики | габарити сопла (діаметр х висота): 7 х 12.5 мм; діаметр вхідного отвору: 2.0 мм; діаметр вихідного отвору: 1.0 мм; діаметр різьби для встановлення в нагрівальний блок: М6 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гарантія | 1 місяць |
Відгуків про цей товар ще не було.
!!! Можливі незначні відмінності товару від представленого на сайті, але це не впливає на його експлуатаційні показники та функціональність.