Про нас

Магазин 'Безкоштовна доставка'

'Безкоштовна доставка' - це магазин товарів, застосування яких дозволить користування комп'ютером, ноутбуком, телефоном, плеєром і багатьом іншим зробити більш зручним і комфортним.

Настільки привабливі ціни в магазині - результат прямих поставок товарів від китайських виробників. Терміни отримання товару залежать від обраного способу доставки. Можливі варіанти можна подивитися на сторінці 'Доставка'. Наш магазин відвантажує товар покупцю протягом доби по робочих днях від моменту підтвердження оплати покупки. Вихідні дні - субота і неділя.

Часто зустрічається думка, що китайський товар дешевий, але дуже неякісний. Не можна так судити про всіх виробниках найдинамічнішою зі світових економік. Практично всі власники світових брендів мають свої заводи в Китаї. А контроль за якістю і відповідністю своєї продукції вони здійснюють дуже ретельно. В оточенні цих підприємств і продукція китайських брендів зазнає зміна в бік поліпшення свого якості.

Якби китайська продукція була без належної якості, то ми не зустрічали б постійно у світових економічних новинах інформацію про спроби всіх найрозвиненіших країн хоч якось зменшити товарну залежність від Китаю.

Наш магазин в основному не торгує світовими брендами, ми торгуємо китайськими брендами. Це відбивається на цінах, але практично не відбивається на якості. Це не кустарні копії відомих марок, а їх власна продукція, що випускається на сертифікованих підприємствах.

Проблема якості товару присутній і у світових лідерів марок. Відвідавши будь-який сервісний центр, можна побічно (в пряму навряд чи скажуть) визначити кількість гарантійних звернень. За рідкісним винятком, вони присутні в достатній кількості.

У своїй більшості виробничий брак виявляється в перші дні користування предметом. Тому, для більшої впевненості покупців, наш магазин встановив свою гарантію на товари, що продаються - 1 місяць від дати відправки товару замовнику.

Асортимент магазину постійно поповнюється новими позиціями. Якщо сьогодні Ви не знайшли товар, що цікавить, то завтра він цілком може у нас з'явитися. Побажання по асортименту товару Ви можете завжди висловити у формі зворотного зв'язку на сторінці Контакти та воно обов'язково буде прийнято до уваги.

Якщо, підбираючи товар відвідувач відчуває проблеми з ідентифікацією різних роз'ємів, шин підключення і т.д., то на допомогу на сайті існує розділ 'Довідка'. У ньому визначені основні терміни, які використовуються в описі товарів. Розділ складено на основі матеріалів з Вікіпедії.

Вдалих покупок!!!

І дуже сподіваємося побачити Вас в якості постійного клієнта.