Wi - Fi модуль, трансивер ESP8266 ESP - 01S без LED індикатора живлення
Wi-Fi модуль, трансивер ESP8266 ESP-01S - це мікроконтролер і Wi-Fi модуль одночасно. ESP8266 ESP-01S використовується в проектах, де потрібна високошвидкісна бездротова передача даних між різними об'єктами проекту по Wi-Fi, наприклад, між контролером і датчиком, який знаходиться на відстані в важкодоступному місці і т.п. Також може використовуватися як мікроконтролер для контролю і управління в різних проектах, може підключатися до програмного забезпечення, що виконується на комп'ютері. Контролер сумісний з усіма платами розширення форм фактора ESP-01.
Практичне застосування ESP8266 ESP-01S: системи безпеки, системи віддаленого контролю, системи домашньої автоматизації, системи промислового контролю, системи телеметрії.
Модель ESP-01S не має LED-індикатора живлення і відповідного резистора. Також виробник заявляє про поліпшення приймання/передачі сигналу антеною.
Конструкція модуля ESP-01S:
Модуль ESP-01S можна використовувати в якості Wi-Fi приймача при спільній роботі з USB - UART конвертером (з живленням 3,3 В) або з платами розширення. ESP-01S може управлятися AT-командами. Як приймача ESP-01S може працювати в трьох режимах: клієнт (STA), точка доступу (AP), клієнт + точка доступу (STA + AP). На платі ESP-01S можна запустити TCP-сервер для приймання/відправки даних або модуль може виступати TCP-клієнтом для приймання/відправки даних на сервер. ESP-01S оснащений PCB антеною, при цьому відстань приймання/передачі в ідеальних умовах до 400 м.
Також ESP-01S можна використовувати як контролер. Мікроконтролер ESP8266 підтримує мови програмування C ++, eLua, MicroPython.
Є можливість працювати зі звичним програмним забезпеченням Arduino IDE. Для оновлення прошивки в програмі Arduino IDE за адресою: пелюстка «Файл», пункт «Налаштування», в поле «Additional Boards Manager URLs:" вводите рядок http://arduino.esp8266.com/package_ esp8266com_index.json і натискаєте «OK» . Далі пелюстка «Інструменти», пункт «Плата:», у спливаючому списку вибираємо «Boards Manager ...», в рядку пошуку набираєте ESP, під рядком пошуку з'явиться назва модуля, далі тиснемо кнопку «INSTALLED». Після того, як інформація завантажиться і пройде установка, у Вас з'явиться можливість вибрати в програмному забезпеченні Arduino IDE модуль ESP8266 як контролер і безпосередньо писати під нього програми.
В кінцевому підсумку Ви отримаєте невеликий контролер з тактовою частотою 40 МГц і 1 Мбайт Flash пам'яті.
Живлення ESP-01S здійснюється або від USB - UART конвертера або від плати розширення. Напруга живлення ESP-01S становить 3,3 В. Напруга живлення 5 В неприпустимо і виведе модуль з ладу.
Характеристики:
модель: ESP-01S;
мікроконтролер: ESP8266;
тактова частота контролера: 40 МГц;
флеш-пам'ять: P25Q80H;
обсяг флеш-пам'яті: 1 Мбайт;
інтерфейси: UART, SPI, I2C, I2S, PWM, SDIO 2.0;
режими роботи приймача: клієнт (STA), точка доступу (AP), клієнт + точка доступу (STA + AP);
підтримка протоколів: 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct (P2P), soft-AP Integrated TCP / IP;
вихідна потужність: +19,5 дБм;
відстань приймання/передачі в ідеальних умовах: 400 м;
напруга живлення: 3,3 В;
розміри: 25 x 15 x 11 мм;
вага: 2 г
Інтерфейси | UART, SPI, I2C, I2S, PWM, SDIO 2.0 |
Додаткові характеристики | тактова частота контролера : 40 МГц ; обсяг флеш - пам'яті : 1 Мбайт ; режими роботи приймача : клієнт ( STA ) , точка доступу ( AP ) , клієнт + точка доступу ( STA + AP ) ; відстань приймання/передачі в ідеальних умовах : 400 м ; живлення : 3,3 В |
Розміри | 25 х 15 х 11 мм |
Вага | 2 г |
Країна-виробник товару | Китай |
Гарантія | 1 місяць |
Відгуків про цей товар ще не було.
!!! Можливі незначні відмінності товару від представленого на сайті, але це не впливає на його експлуатаційні показники та функціональність.